Date | Result | Opponent | Location | Status |
---|---|---|---|---|
Fri Nov 10 | - |
@
West Fargo Yellow
|
16700 Valley View Rd, Eden Prairie, MN 55346, USA - Rink 3
|
8:00 PM CST |
Sat Nov 11 | - |
Orono
|
16700 Valley View Rd, Eden Prairie, MN 55346, USA - Rink 3
|
9:45 AM CST |
Sat Nov 11 | - |
Prior Lake
|
16700 Valley View Rd, Eden Prairie, MN 55346, USA - Rink 3
|
4:30 PM CST |
Sun Nov 12 | - |
@
Minnetonka
|
16700 Valley View Rd, Eden Prairie, MN 55346, USA - Rink 1
|
8:15 AM CST |
Wed Nov 15 | - |
@
White Bear Lake Bantam C Black
|
White Bear Sports Center (ag)
|
8:30 PM CST |
Sun Nov 19 | - |
Roseville Bantam C
|
TCO Sports Garden Training HAUS Rink
|
11:00 AM CST |
Wed Nov 22 | - |
@
Stillwater Bantam C Red
|
St Croix Recreation Center South (ag)
|
7:15 PM CST |
Fri Nov 24 | - |
Edina Green Bantam C
|
1850 105th Ave NE, Minneapolis, MN 55449, USA - Rink 1
|
8:00 AM CST |
Fri Nov 24 | - |
@
Grand Forks
|
1850 105th Ave NE, Minneapolis, MN 55449, USA - Rink 1
|
3:00 PM CST |
Sat Nov 25 | - |
@
Prior Lake Bantam C
|
1850 105th Ave NE, Minneapolis, MN 55449, USA - Rink 2
|
9:15 AM CST |
Sun Nov 26 | - |
@
Jefferson
|
1850 105th Ave NE, Minneapolis, MN 55449, USA - Rink 1
|
6:30 AM CST |
Thu Nov 30 | - |
@
East Metro Stars Bantam C
|
Polar Arena (ag) (Gillet (Pbox))
|
6:45 PM CST |
Sun Dec 3 | - |
Stillwater Bantam C Black
|
White Bear County (Ellingson-box, Swanson- clock, Peck - I pad)
|
5:30 PM CST |
Fri Dec 15 | - |
River Falls Bantam C
|
Harding (Cisek-box, Johnson- clock, Gillet -I pad)
|
8:30 PM CST |
Sun Dec 17 | - |
Stillwater Bantam C Red
|
Harding (Buche-box, Dworak- clock, Peck-I pad)
|
8:30 PM CST |
Fri Dec 22 | - |
@
Hudson Bantam C
|
Hudson Drewiske (ag) (Blakesley- Box)
|
8:35 PM CST |
Fri Dec 29 | - |
@
Eden Prairie
|
8055 Barbara Ave, Inver Grove Heights, MN 55077, USA - East Rink
|
3:10 PM CST |
Fri Dec 29 | - |
Prior Lake
|
8055 Barbara Ave, Inver Grove Heights, MN 55077, USA - West Rink
|
7:30 PM CST |
Sat Dec 30 | - |
@
Minnetonka
|
8055 Barbara Ave, Inver Grove Heights, MN 55077, USA - West Rink
|
7:50 AM CST |
Sat Dec 30 | - |
White Bear Lake Bantam C Orang
|
8055 Barbara Ave, Inver Grove Heights, MN 55077, USA - West Rink
|
11:50 AM CST |
Sun Dec 31 | - |
@
Edina
|
8055 Barbara Ave, Inver Grove Heights, MN 55077, USA - East Rink
|
7:10 AM CST |
Sun Jan 14 | - |
White Bear Lake Bantam C Black
|
White Bear County
|
6:50 PM CST |
Sat Jan 20 | - |
@
Edgcumbe
|
915 Menomonie St, Eau Claire, WI 54703, USA - O'Brien Rink
|
9:00 AM CST |
Sat Jan 20 | - |
Somerset Bantam B
|
915 Menomonie St, Eau Claire, WI 54703, USA - Akervik Rink
|
7:00 PM CST |
Sun Jan 21 | - |
@
Burnsville Bantam C
|
915 Menomonie St, Eau Claire, WI 54703, USA - O'Brien Rink
|
12:00 PM CST |
Sun Jan 28 | - |
St Marys Point Bantam C
|
White Bear County
|
5:10 PM CST |
Mon Jan 29 | - |
@
Forest Lake Bantam C
|
Hallberg North Rink (ag)
|
7:00 PM CST |
Fri Feb 2 | - |
White Bear Lake Bantam C Orang
|
Polar
|
6:00 PM CST |
Sat Feb 3 | - |
Hudson BC
|
Tartan
|
7:15 PM CST |
Sat Feb 10 | - |
@
Roseville Bantam C
|
Oscar Johnson Ice (ag)
|
8:00 PM CST |
Mon Feb 12 | - |
@
Somerset Bantam C
|
Somerset Ice Arena (ag)
|
8:55 PM CST |
Tue Feb 13 | - |
@
Mounds View-Irondale Bantam C
|
Super Rink 4 (ag)
|
6:50 PM CST |
Fri Feb 23 | - |
East Metro Stars Bantam C
|
2160 Orchard Ln, White Bear Lake, MN 55110, USA
|
7:15 PM CST |
Sat Feb 24 | - |
@
White Bear Lake Bantam C Orang
|
740 Greenway Ave N, Oakdale, MN 55128, USA
|
1:15 PM CST |
Sun Feb 25 | - |
@
Roseville Bantam C
|
740 Greenway Ave N, Oakdale, MN 55128, USA
|
1:00 PM CST |